O nás

iClean Car Wash Technologies BV sídlí ve Venray v Nizozemí. Naše kořeny sahají do historie staré téměř 100 let: základy společnosti byly položeny v roce 1919 v Rotterdamu, Nizozemí.

Koncem devadesátých let se Rowafil připojil k holdingu a začal pracovat na své mezinárodní síti. Cílem bylo stát se vedoucí společností v biologickém čištění odpadních vod, a to zejména odpadní vody z mytí aut. V roce 2016 jsme otevřeli výrobní halu s nejmodernější technologií a veškeré zařízení jsme sjednotili pod jednu střechu.

iClean Carwash Technologies má 50 let zkušeností v oblasti mytí automobilů , nakládání s vodou a odpadními vodami zvláště. Naše kvalitní, nerezové výrobky exportujeme již po několik desetiletí. Před deseti lety jsme rozšířili náš sortiment o náš populární iClean Dog Wash, který se stal celosvětovým lídrem pro mytí psů.

S přesvědčením můžeme prohlásit: Staráme se o vodu!

Poslání a hodnoty

01

Naše přednosti

Pro naše klienty vytváříme vynikající produkty. Především nasloucháme potřebám klientů, aby naše produkty a služby předčili jejich očekávání.

02

Usilujeme o neustálé zlepšování

Naše společnost si klade za cíl předvídat a reagovat na měnící se potřeby zákazníků, díky neustálému vývoji a inovacím.

03

Náš zákazník

Naši zákazníci jsou důvodem proč fungujeme. Našim cílem je klientům poskytnout výrobky ve vysoké kvalitě společně s perfektním servisem. Jsme tu pro naše zákazníky a každého si velice vážíme.

Nejvyspělejší psí myčka na světe

Kvalitní konstrukce

iClean Dog Wash je vyroben z nerezové oceli. Dlouhodobá aktiva pro vaše podnikání. Vyžaduje minimální údržbu. Povrchová úprava výrobku je opravdu krásná ukončená s vysokým standardem.

Uživatelsky přívětivé rozhraní

iClean Dog Wash je vybaven dotykovým displejem o velikosti 11 palců (velikost iPadu). Text a zvuk z dotykového displeje lze nastavit do jakéhokoliv jazyka.​

Stroj je vybaven Wi-Fi připojením k internetu; zákazník může sledovat statistiku strojů na dálku. Počet mytí, příjmy, úrovně chemikálií a další.


Můžete si vybrat platební možnosti, které chcete nainstalovat na iClean Dog Wash včetně mincovníků, čtečka bankovek, NFC čtečky, Tap & Go a čtečky kreditních karet.

TV informace a audio

Výhodou je, ze při konfiguraci Dog Wash stroje je možné přidat reklamu na pozadí obrazovky. To je skvělý doplněk. Na tomto televizoru můžete zobrazovat reklamy na jiné produkty, které se prodávají ve Vašem obchodě. Video běží v popředí obrazovky, tak aby zákazník věděl jaký program právě běží a který bude následovat.  Zobrazen je také zbývající čas a zvolený program mytí. Pokud zmáčknete tlačítko programu, budete naváděni i hlasovou instruktáží, která Vás navede co máte dělat. To vše dodá zákazníkovi z mytí svého mazlíčka i intraktivní zážitek!

Vysoká kvalita komponentů

Dog Wash je sestaven z nejlepších dostupných komponentů. Zde neděláme absolutně žádné ústupky! Používáme úplně ty stejné komponenty  jako při výrobě našich automyček. Právě pro vysokou kvalitu komponentů vyžaduje myčka na psi minimální údržbu a její životnost je opravdu dlouhá.