Jak používat Dog WashAby byli vaší psí mazlíčci vždy krásní a čístí, tak jsme vyvinuli inovativní mycí systém právě pro vaše psy. Samoobslužná myčka psů byla vyvinuta přesně podle potřeb jak majitelů psů, tak i psů samotných. Samoobslužný systém mytí Dog Wash je zařízení, které má napomoci majitelům psů umýt jejich psí mazlíčky co nejpohodlněji a za přijatelnou cenu. Každá součástka zařízení má svou speciální funkci a má za úkol co nejvíce usnadnit a zpříjemnit péči o vaše psí mazlíčky.

Většina lidí se při mytí svého psa doma musí ohýbat či klečet na kolenou a často si stěžují, že je z toho poté bolí záda či kolena. Abychom vás ušetřili těchto problémů, tak jsme při vývoji mycího stroje mysleli i na to, aby byl pro vás Dog Wash dostatečně ergonomicky přízpůsobený. Vana Dog Wash, ve které myjete svého psa je umístěna v optimální výšce, aby vám zaručila pohodlnou péči o vašeho psa. V průběhu celého procesu mytí stojíte ve vzpřímené pozici a není tak vyvíjena větší zátěž na vaše záda či kolena. Proto můžete svému mazličkovi věnovat tolik času, kolik jen potřebujete. Dog Wash vana je vyrobena z protiskluzového materiálu, díky čemuž nemusíte mít starost o bezpečí a pohodlí vašeho mazlíčka.

Nejdůležitější součástí myčky je sprcha. Sprcha je nastavena tak, že dávkuje ideální množství vody, které je zahříváno na komfortní teplotu 38°C . Což je ideální teplota pro mytí psa. Když zvolíte program "Šampón" šampón se automaticky přimíchává do vody, která proudí ze sprchy. Tímto způsobem je dosaženo rovnoměrné a důkladné čištění srsti. V našich myčkách Dog Wash používáme pouze organický šampón, který byl vyvinut speciálně pro psy. Sprcha je flexibilní a lze s ní volně pohybovat, takže s ní lehce umyjete každou část vašeho psa.

Po zaplacení dané částky si můžete na dotykové obrazovce zvolit program dle vaší volby, například "Šampón". Pak už myjete svého psa stejně jako doma. Platíte pouze za čas potřebný k umytí vašeho psa a jednotlivé programy můžete libovolně přepínat. Pro péči o svého psa si můžete vybrat následující programy:

1 - Šampón

Vmasírujte šampón do srtsti psa
Cca 2-4 min.

2 - Opláchnutí

Dle potřeby
Cca 1-2 min.

3 - Kondicionér

Pro zdravě vypadající srst
Cca 1-2 min.

4 - Přípravek proti blechám

Naneste a nechte působit
Cca 30-60 sec.

5 ​- Fén - nižší stupeň

Vysušte srst
Cca 5 min.

​6 - Fén- vyšší stupeň

Vysušte srst
Cca 5 min.

7 ​- Dezinfekce vany

Vyndejte psa z myčky a zvolte program pro desinfekci
Cca 30-60 sec.

8 ​- Pauza/ Stop

Pokud zastavíte program, čas stále běží.

Jednoduchá obsluha


 1. Poté, co dáte vašeho psa do mycí vany, doporučujeme ho zajistit pomocí řetízku, který je umístěn na obou stranách vany.
 2. Odepněte vodítko.
 3. Platbu můžete provést v korunách, bankovkách, žetonech či věrnostní kartou.
 4. Nyní můžete začít s mytím vašeho mazlíčka a to stisknutím tlačítka 'Šampón'. Vezměte sprchu a stiskněte na ní tlačítko tak, aby začala proudit voda. Proud vody nejprve nasměrujte od svého psa, abyste se ujistili, že je teplota vody správná. Voda se ohřívá a potřebuje nejprve pár vteřin na to, aby se nastavila požadovaná teplota.
 5. Jakmile ucítíte, že je voda vlažnější, znamená to, že se do ní přimíchává šampón a vy můžete začít šampónovat. Díky tomu, že je voda smíchaná se šmpónem, bude mytí vašeho psa mnohem rychlejší a snažší než u vás doma ve vaně či sprše.
 6. V případě potřeby je k dispozici volba 'Přípravek proti blechám,' který na psa nanesete a necháte působit cca 1 min.
 7. Až budete mít pocit, že je váš pes dostatečně čistý, stiskněte tlačítko 'Kondicionér' a vmasírovávejte kondicionér do srtsti po dobu cca 1 min.
 8. Poté stiskněte tlačítko 'Opláchnutí' a důkladně opláchněte kondicionér z vašeho psa. Pokud potřebujete použít přípravek proti blechám, tak ho použijte po kondicionéru.
 9. Vezměte si fén a zvolte na dotykovém displeji požadovaný stupeň vysoušení. Pokud je váš pes z fénu nervózní, doporučujeme zvolit nižší stupeň foukání.
 10. Je-li zapotřebí více času, je zde možnost prodloužit dobu tím, že do 30 sekund po ukončení mycího procesu vhodíte do přístroje další peníze. K dispozici je také varovný signál, že zbývá posledních 30 sekund.
 11. Tímto je péče o vašeho mazlíčka u konce. Vyjměte ho z mycí vany a zvolte program 'Dezinfekce.' Tento program jsme pro vás připravili zcela zdarma a má sloužit k tomu, aby byla myčka vždy čistá a připravená k dalšímu použití.

Komunikujeme s našimi klienty, kteří Dog Wash již použili a dosud nemáme jedinou negativní zpětnou vazbu. Uživatelé myčky nejčastěji oceňují jednoduchou obsluhu myčky a úsporu času při mytí jejích psa. Už žádné další poškrábané vany, sprchové kouty nebo mokré podlahy v koupelně a mokré a špinavé ručníky. Už se nemusíte zaobírat tím, který z šampónů je nejlepší pro vašeho psa. Už nemusíte mýt psa hadicí venku, což většina psů přímo nesnáší.